Automatyzacja projektowania
i wyceny

Czytaj więcej

Odkryj zalety automatyzacji projektowania i wyceny! Dzięki Komandor Smart szybko stworzysz wiele projektów swojego mebla, ciesząc się łatwością i przyjemnością projektowania. Wybierz korpus, drzwi, moduły wnętrza i zestaw je ze sobą. Teraz możesz przeglądać najlepsze konfiguracje mebla, dostosowane do Twoich potrzeb! Oszczędź czas i ciesz się idealnie zaprojektowanymi wnętrzami.

Oprogramowany produkt
i automatyzacja produkcji

Czytaj więcej

Zyskaj na czasie dzięki automatyzacji produkcji mebli na wymiar! Oczekiwanie na wymarzone meble będzie teraz znacznie krótsze. Oprogramowanie produktu w połączeniu z automatyzacją eliminuje także ryzyko pomyłek podczas produkcji, co gwarantuje, że otrzymasz meble idealne konstrukcyjnie i zgodne z projektem. Ciesz się bezproblemowym procesem zamawiania i odbierania swoich mebli!

Funkcjonalne projekty,
praktyczne meble

Czytaj więcej

Dostępne w programie moduły mebla, to efekt doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów oraz najczęstszy wybór klientów, dlatego masz pewność, że są idealne pod każdym względem. Ciesz się harmonijnymi i ergonomicznymi rozwiązaniami, które ułatwią codzienne życie i sprawią, że mebel stanie się funkcjonalny oraz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sprawdzone
i stabilne konstrukcje

Czytaj więcej

Zyskaj sprawdzone i stabilne konstrukcje mebli, oprogramowane w programie Komandor Smart, które powstają przy wykorzystaniu automatyzacji produkcji. Dzięki temu masz pewność trwałości, bezpieczeństwa i jakości materiałów oraz konstrukcji. Przemyślana technologia oraz najwyższe wymagania wobec używanych materiałów, gwarantują meble o najwyższym standardzie jakości, które będą służyć na lata!

Precyzyjne
wykonanie

Czytaj więcej

Odkryj meble Komandor Smart precyzyjnie wykonane przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego! Dzięki najnowszej technologii, nasze meble wyróżniają się doskonałą precyzją wykonania, co zapewnia idealne dopasowanie elementów i stabilność ich konstrukcji. Ciesz się nie tylko pięknym designem, ale także doskonałą jakością i trwałością swoich mebli, które będą służyły Ci przez wiele lat!

Bezpieczeństwo
transakcji zakupu

Czytaj więcej

Zaufaj naszemu 30-letnim doświadczeniu na rynku i ciesz się bezpieczeństwem transakcji! Nasza solidna i sprawdzona historia zapewnia Ci pełne zaufanie podczas zakupów. Jesteśmy dumni z długotrwałych relacji z naszymi klientami i gwarantujemy, że Twoje zakupy będą bezpieczne i zgodne z najwyższymi standardami, a meble funkcjonalne i najwyższej jakości.

Krótki termin
produkcji

Czytaj więcej

Odkryj ekspresową realizację spersonalizowanych zabudów na wymiar w zaledwie kilka dni! Wiemy, że czas ma znaczenie, dlatego Komandor Smart pozwala Ci cieszyć się swoim wymarzonym produktem szybko i bez zbędnych opóźnień. Nie rezygnuj z jakości i indywidualnego podejścia – u nas otrzymasz spersonalizowany produkt bez długiego oczekiwania!

Gotowe moduły
z możliwością personalizacji

Czytaj więcej

Modułowe, a na wymiar. Cenisz indywidualizm i wyjątkowość w swoim otoczeniu. Ciesz się pełną swobodą projektowania, dzięki gotowym modułom z opcją customizacji! Komandor Smart oferuje wyjątkową elastyczność, która umożliwia dostosowanie funkcjonalności, wymiarów, dekorów, profili i frontów mebli do indywidualnych potrzeb. Nie musisz ograniczać się do standardowych rozmiarów – z nami stworzysz mebel idealnie dopasowany do Twojej przestrzeni i gustu!

Samodzielny projekt
w Aplikacji Designer

Czytaj więcej

Zaplanuj swoją wymarzoną szafę bez wychodzenia z domu dzięki innowacyjnej Aplikacji Designer Komandor! Teraz możesz projektować swoją szafę lub garderobę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, bez konieczności umawiania się na spotkanie z projektantem w określonych godzinach. Dajemy Ci pełną swobodę, aby stworzyć szafę swoich marzeń z łatwością i wygodą!

Szeroki wachlarz
usług dodatkowych

Czytaj więcej

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku! Oprócz najwyższej jakości, funkcjonalnych produktów, oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał swojego nowego mebla. W Komandor Smart możesz cieszyć się kompleksowym wsparciem na etapie projektowania, a także transportu i montażu mebla, jeśli tego potrzebujesz. Zaufaj nam, a zapewnimy Ci wyjątkowe doświadczenie w tworzeniu Twojego wymarzonego wnętrza!

Dowolność
w kwestii montażu

Czytaj więcej

Masz w sobie żyłkę majsterkowicza? Z łatwością zrealizujesz swój projekt dzięki meblowi przygotowanemu do samodzielnego montażu! W Komandor Smart otrzymasz go wraz z szczegółowymi i czytelnymi instrukcjami, które krok po kroku poprowadzą Cię przez proces montażu. Wolisz kompleksowe usługi? Zamów mebel z usługą montażu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i środki.

Modułowe rozwiązania
na wymiar

Czytaj więcej

Modułowe, a na wymiar. Oferujemy szeroki wybór gotowych modułowych rozwiązań, które możesz wykonać na dowolny wymiar! Dzięki temu masz pełną swobodę w projektowaniu mebli, które doskonale pasują do Twojego wnętrza. Wybierz spośród różnorodnych opcji, dopasuj wymiary i stwórz mebel, który spełni Twoje indywidualne potrzeby i estetyczne oczekiwania!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny. Sprawdź, ile kosztuje Twój Smart

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux