___ Modułowe szafy uchylne

Modułowe szafy uchylne mocno wracają do przestrzeni mieszkań. Okazuje się, że jest to rozwiązanie nie tylko dla osób preferujących tradycyjne rozwiązania, ale także dla ceniących ponadczasowy design i wygodę. Jeśli należysz do jednej z tych grup lub po prostu taki sposób otwierania szafy najbardziej Ci odpowiada, wybierz modułową szafę uchylną na wymiar. Prosta bryła mebla, funkcjonalność, szeroka kolorystyka drzwi oraz możliwość szybkiego wglądu w konkretną część szafy, to zalety, które najczęściej decydują o jej wyborze w procesie urządzania mieszkania. Szafa uchylna modułowa to mebel idealny do przedpokoju, sypialni, pokoju dziecka czy garderoby, dlatego bez problem znajdziesz dla niej miejsce w swoim domu.

___ Korpus modułowej szafy uchylnej Komandor Smart

Pojedyncze lub podwójne modułowe szafy z drzwiami uchylanymi można zestawiać ze sobą tworząc większą zabudowę o spójnym wyglądzie. Uchylna szafa wolnostojąca odnajdzie się w dowolnym miejscu we wnętrzu jako samodzielny mebel. Może też zostać wkomponowana w dowolną, nawet wąską i płytką wnękę, w którą nie zmieści się inny mebel. W Komandor Smart przewidzieliśmy różne warianty tego mebla i każdy z nich dokładnie oprogramowaliśmy, aby konstrukcyjnie i funkcjonalnie pasował do każdego wnętrza.

___ Drzwi modułowej szafy uchylnej Komandor Smart

W zależności od stylistyki pomieszczenia i przeznaczenia szafy, drzwi uchylne mogą być jednolite, wykonane z płyty laminowanej w dowolnym kolorze. Inną z opcji jest zastosowanie w drzwiach uchylnych ramek, o różnym kształcie i kolorze profili. Takie rozwiązanie pozwala na komponowanie bardziej wyrafinowanych modułowych szaf uchylnych z lustrem, szkłem kolorowym lub przezroczystym czy kombinacją tych materiałów. W drzwiach szafy uchylnej Komandor Smart niezwykle istotne są odpowiednie zawiasy i uchwyty. Koniecznie zwróć uwagę na ich wybór na etapie planowania szafy. Te pierwsze wpływają na funkcjonalność i niezawodność mebla, drugie na estetykę i użyteczność. Szafa uchylna nie sprawdzi się w wąskich pomieszczeniach. Jej drzwi, do swobodnego i pełnego otwarcia, potrzebują przestrzeni. Pamiętaj o tym aspekcie wybierając modułową szafę uchylną dla siebie i sprawdź, czy będziesz mieć do mebla dobry dostęp. O konstrukcję drzwi uchylnej szafy modułowej Komandor Smart nie musisz się martwić. Przemyśleliśmy każdy ich detal i dokładnie oprogramowaliśmy w naszym programie, aby nic Cię nie zaskoczyło.

___ Wnętrze modułowej szafy uchylnej Komandor Smart

Niezależnie od tego, czy jest to modułowa szafa uchylna we wnęce czy wolnostojąca, jej wnętrze ma ogromne znaczenie. Zanim wypełnisz swój mebel dużą ilości ubrań czy przedmiotów, zadbaj o jego wyposażenie i dobór elementów. W Komandor Smart zostały przygotowane dedykowane moduły wnętrza dla szaf uchylnych z szufladami, drążkami, półkami i akcesoriami wielofunkcyjnymi. Każdy został technologicznie przemyśłany i oprogramowany, aby po złożeniu nie stwarzał kolizji z drzwiami czy innymi elementami. Tak opracowane moduły pomogą Ci funkcjonalnie i odpowiednio zaplanować wnętrze szafy uchylnej, aby było jak najlepiej dopasowane do zadań, jakie ma pełnić szafa oraz ubrań, które ma pomieścić.

___ Dostępne systemy w modułowych szafach uchylnych

Systemy do drzwi uchylnych stosowanych w szafach Komandor Smart zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszym Zakładzie w Radomiu. Mamy pewność co do ich niezawodnej pracy i najwyższej jakości. W szafach uchylnych możesz wykonać drzwi uchylne z widoczną lub niewidoczną ramą aluminiową bądź klasyczne drzwi z płyty laminowanej, bez ramy. Wybierając kształt ramki wybierz również jej kolor, aby bardziej podkreślić charakter i styl swojej szafy.

Stwórz wygodną przestrzeń dla swoich rzeczy.

Zamów modułową szafę Smart

Komandor Smart jest marką własną koncernu Komandor, która oferuje oryginalne, modułowe szafy i garderoby Komandor na wymiar, z wykorzystaniem sprawdzonych i gotowych modułów wnętrz, korpusów i frontów. Odpowiednio zaprojektowane moduły są gwarancją funkcjonalności, a systemy marki Komandor gwarancją wysokiej jakości mebla.

 

Dane kontaktowe

Komandor Smart
ul. Potkanowska 50
26-600 Radom
e-mail: smart@komandor.pl

Copyright © 2023 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux