___ Marka Komandor

Od ponad 30 lat, Komandor zapewnia klientom meble i rozwiązania najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce wiele nagród i wyróżnień. To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Oprócz szaf i garderób w ofercie marki znajduje się także duży wybór łóżek, komód, biurek, zabudów kuchennych oraz przeszkleń. Dzięki personalizacji rozwiązań Komandor jest w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli na wymiar, do aranżacji dowolnego wnętrza. Obecnie Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

___ Komandor Smart

Ciągły rozwój marki Komandor to także nowe projekty. Komandor Smart, to jeden z nich. To modułowe szafy i garderoby na wymiar. Dzięki Komandor Smart personalizowane szafy i garderoby staną się jeszcze bardziej dostępne, podnosząc jakość i komfort życia w wielu mieszkaniach, domach i instytucjach. W ramach oferty klient może skomponować swój mebel z gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów. Łącząc je ze sobą tworzy swój wymarzony mebel na dowolny wymiar, z zachowaniem pełnej funkcjonalności i wysokiej jakości, gwarantowanej przez markę Komandor.

Create a comfortable space for your things.

Order a modular Smart wardrobe

Komandor Smart jest marką własną koncernu Komandor, która oferuje oryginalne, modułowe szafy i garderoby Komandor na wymiar, z wykorzystaniem sprawdzonych i gotowych modułów wnętrz, korpusów i frontów. Odpowiednio zaprojektowane moduły są gwarancją funkcjonalności, a systemy marki Komandor gwarancją wysokiej jakości mebla.

 

Dane kontaktowe

Komandor Smart
ul. Potkanowska 50
26-600 Radom
e-mail: smart@komandor.pl

Copyright © 2023 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux