___ Modułowe garderoby na wymiar Komandor Smart

Garderoba większości kojarzy się z luksusem. Wydzielone, specjalne pomieszczenie do przechowywania, z rzędem półek, szuflad i drążków, to marzenie wielu osób. Są garderoby walk-in jako odrębne pokoje, popularne garderoby w kształcie U, L czy dwurzędowe, ale to nie jedyne rozwiązania. Jak się bowiem okazuje, garderoba to wcale nie musi być osobne pomieszczenie, a do tego wcale nie musi być duże. Wystarczy, że wydzielisz w sypialni, na poddaszu lub w przedpokoju kawałek przestrzeni, a już zmieścisz tam funkcjonalną, niedużą modułową garderobę spełniając swoje marzenie. Modułowe garderoby Komandor Smart na pewno będą pomocne w aranżacji komfortowej przestrzeni do przechowywania, niezależnie od tego czy zaplanujesz ją w osobnym pomieszczeniu, czy tylko w wydzielonym miejscu.

___ Aranżacja modułowej garderoby Komandor Smart

Modułową garderobę Komandor Smart możesz wykonać z płyty meblowej lub w systemie zabudowy Orto, którego bazą jest aluminiowy profil. O ile w szafach miejsce jest bardziej ograniczone z uwagi na gabaryty mebla, to w modułowej garderobie masz zazwyczaj dużo swobodnej przestrzeni do aranżacji. Żeby odpowiednio zaplanować miejsce w garderobie, zrób małe podsumowanie i inwentaryzację rzeczy. Ustal, ile osób będzie korzystało z garderoby. Sprawdź, jakie rzeczy masz do schowania, ile ich jest i czy na pewno wszystkie muszą zostać. Pomyśl, jaki styl przechowywania lubisz? Czy wolisz półki, czy więcej wieszaków oraz czy posiadasz ubrania, które wymagają specjalnego przechowywania? Te dane pomogą Ci w lepszym doborze modułów wnętrza z oferty Komandor Smart, aby garderoba spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. W urządzaniu modułowej garderoby na wymiar ważne jest właściwe podejście do przestrzenią, dobór odpowiednich akcesoriów i układ modułów. Przestrzegając tych zasad stworzysz miejsce, gdzie Ty i Twoje rzeczy, będziecie czuć się wyjątkowo, komfortowo i w porządku. W Komandor Smart zadbaliśmy o każdy moduł, dokładnie go przemyśleliśmy, opracowaliśmy technologicznie i oprogramowali, aby pojedynczy element pasował do pozostałych, tworząc perfekcyjny i stabilny moduł do przechowywania.

Stwórz wygodną przestrzeń dla swoich rzeczy.

Zamów modułową garderobę Smart

Komandor Smart jest marką własną koncernu Komandor, która oferuje oryginalne, modułowe szafy i garderoby Komandor na wymiar, z wykorzystaniem sprawdzonych i gotowych modułów wnętrz, korpusów i frontów. Odpowiednio zaprojektowane moduły są gwarancją funkcjonalności, a systemy marki Komandor gwarancją wysokiej jakości mebla.

 

Dane kontaktowe

Komandor Smart
ul. Potkanowska 50
26-600 Radom
e-mail: smart@komandor.pl

Copyright © 2023 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux