Poznaj Komandor
Smart

Przyszłość mebli na wymiar

Komandor Smart to dobrze oprogramowany produkt oraz skuteczność i szybkość w działaniu. To pomysł na nowy biznes lub uatrakcyjnienie, rozszerzenie już istniejącej działalności, do realizacji i wdrożenia przy minimalnych kosztach, bez straty czasu, bez tworzenia czasochłonnych i trudnych w zarządzaniu łańcuchów produkcyjnych i logistycznych. Wszystko to w oparciu o najlepiej oprogramowany i zarządzany produkt na naszym rynku.

Komandor Smart – Wszystko czego potrzebujesz
W dobrze oprogramowanym produkcie

Projektowanie i wycena w czasie rzeczywistym

Gotowe biblioteki rozwiązań meblowych

Wizualizacja dla klienta

Sprawdzone konstrukcje z nawiertami

Prosty montaż – bez wpadki!

Zaplecze prawne

Projektowanie i wycena w czasie rzeczywistym

Nasz program posiada wbudowany cennik wszystkich elementów, cały czas aktualizujący się z każdą zmianą w projekcie. Pozwala to dopasować projekt do budżetu.

Gotowe biblioteki rozwiązań meblowych

W naszym oprogramowaniu znajduje się ponad 180 skalowalnych i sprawdzonych rozwiązań meblowych, skonstruowanych i zaprojektowanych przez specjalistów z 30 letnim doświadczeniem

Wizualizacja dla klienta

Generowanie wizualizacji dla klienta w czasie rzeczywistym prtzy jednoczesnej możliwości animacji elementów ruchomych – szuflad, drzwi uchylnych i frontów przesuwnych. Dowolność tworzenia widoków.

Sprawdzone konstrukcje z nawiertami

W programie zamówisz gotowe powiercone elementy meblowe, nie poświęcając czasu na ich czasochłonne planowanie. Każdy element mebla został oprogramowany i posiada otwory lub złącza montażowe.

Prosty montaż - bez wpadki!

Dzięki dobrze oprogramowanemu produktowi, montaż odbywać się będzie bez kosztownych pomyłek i błędów konstruktorskich.

Zaplecze prawne

Nasz program został przygotowany również pod kątem prawnym. W programie automatycznie z projektu generują się oferty, umowy i umowy wraz z RODO. Co więcej, udostępniamy umowy z podwykonawcami i ekipami monterskimi.

Dobrze oprogramowany produkt to przede wszystkim korzyści w postaci oszczędności i wydajności.

Komandor Smart to Twój wirtualny:

Konstruktor

 

Nasz produkt zawiera w sobie 30 lat doświadczeń konstruktorów, każdy korpus i wnętrze ma przetestowaną i sprawdzoną konstrukcję, a nawierty ułatwiające montaż są już zaprojektowane.

Projektant

 

W katalogu online znajduje się szerokoa baza rozwiązań. Klient wybiera to, czego potrzebuje lub doradca klienta pomaga odnaleźć mu najlepsze rozwiązanie.

Zaopatrzeniowiec

 

Program jest bezpośrednio połączony z zakładem produkcyjnym. Jednym kliknięciem wysyłasz zamówienie, a wszystko co zaprojektujesz jesteśmy w stanie dostarczyć i wyprodukować.

Pomocnik montażu

 

Każdy montaż jest taki sam. Poprzez standaryzację montażu Twoja ekipa nigdy nie będzie zaskoczona naszymi rozwiązaniami.

Doradca prawny

 

Program posiada szablony dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży takich jak: umowy, RODO, karty gwarancyjne, regulaminy, warunki sprzedaży i instrukcje montażu.

Jako partner Komandor Smart zyskujesz:

Pobierz materiały, przetestuj darmowy trial
i zacznij z nami tworzyć przyszłość mebli na wymiar!

Jesteśmy gotowi do działania!

Komandor Smart jest marką własną koncernu Komandor, która oferuje oryginalne, modułowe szafy i garderoby Komandor na wymiar, z wykorzystaniem sprawdzonych i gotowych modułów wnętrz, korpusów i frontów. Odpowiednio zaprojektowane moduły są gwarancją funkcjonalności, a systemy marki Komandor gwarancją wysokiej jakości mebla.

 

Dane kontaktowe

Komandor Smart
ul. Potkanowska 50
26-600 Radom
e-mail: smart@komandor.pl

Copyright © 2023 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux