___ Modułowe szafy przesuwne

Modułowa szafa przesuwna, kiedyś wykorzystywana głównie jako mebel do przechowywania ubrań, dzisiaj zupełnie zmieniła swoje przeznaczenie. We współczesnych wnętrzach to nieodzowny mebel do sypialni, przedpokoju, a nawet pokoju dziecięcego. Coraz częściej pojawia się również w przestrzeni garderoby, uzupełniając otwarte regały. Skąd taka popularność tego mebla? Głównie za sprawą jego funkcjonalności i użyteczności. W modułowej szafie przesuwnej Komandor Smart na te cechy zwróciliśmy szczególną uwagę, już na etapie oprogramowywania produktu, dlatego możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, gdzie stanie Twoja szafa, zawsze będzie idealnie pasowała do wnętrza, jak i Twoich oczekiwań.

___ Korpus modułowej szafy przesuwnej Komandor Smart

To, który korpus szafy Komandor Smart wybierzesz dla siebie, zależy od przestrzeni, w jakiej chcesz ją umieścić i architektury danego wnętrza. Jeśli w pomieszczeniu posiadasz niezagospodarowaną wnękę, wybierz modułową szafę wnękową i dobrze wykorzystaj dostępne miejsce. W tym przypadku jako zewnętrzne elementy korpusu szafy możesz wykorzystać elementy pomieszczenia jak ściany, sufit czy podłogę. Jeśli takiej wnęki nie posiadasz, wybierz wolnostojącą modułową szafę przesuwną i umieścić ją na jednej ze ścian lub w narożniku przedpokoju, sypialni czy pokoju dziecka. Możesz to zrobić, ponieważ szafa wolnostojąca posiada swój własny, pełny korpus. Pracując nad produktem przewidzieliśmy różne warianty jego korpusu: narożny, prosty, wnękowy, wolnostojący. Każdy opracowaliśmy technologicznie i dokładnie oprogramowaliśmy, aby był stabilny, a jednocześnie łatwy do modyfikacji. Wybierz ten, którego potrzebujesz dla swojej szafy.

___ Drzwi modułowej szafy przesuwnej Komandor Smart

Drzwi modułowej szafy przesuwnej można dowolnie komponować, zestawiając ze sobą różne materiały i kolory. W zależności od stylu mebla możesz zastosować w jej drzwiach lustro, szkło, płytę laminowaną lub dowolną kombinację tych materiałów. Dodatkowym elementem wpływającym na stronę wizualną szafy przesuwnej są profile, czyli ramki, które zamykają wypełnienie. One także mogą mieć różny kształt i kolor. Dzięki temu mebel ten odnajdzie się we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach. Niewątpliwą zaletą drzwi przesuwnych jest sposób ich otwierania, ponieważ drzwi przesuwają się równolegle do korpusu mebla. Nie potrzebują miejsca na swoje otwarcie, dzięki czemu modułowa szafa z drzwiami przesuwanymi sprawdzi się w wąskich wnętrzach. Można też w jej pobliżu swobodnie ustawić inne meble jak łóżko czy komodę, co z kolei ma znaczenie w urządzaniu niedużych pomieszczeń.

___ Wnętrze modułowej szafy przesuwnej Komandor Smart

Dobra szafa, to funkcjonalna szafa. W modułowych szafach przesuwnych Komandor Smart proponujemy Ci gotowe moduły, zaprojektowane tak, aby spełniały różnorodne zadania i służyły do przechowywania różnych rzeczy. Możesz wybierać moduły z dużą ilością szuflad lub tylko z półkami. Do dyspozycji masz moduły z praktycznymi akcesoriami lub z przeznaczeniem na rzeczy wiszące. Zestawiaj, wybieraj i stwórz szafę przesuwną dla siebie. Moduły wnętrz Komandor Smart to najlepiej oprogramowane produkty gwarantujące praktyczny i funkcjonalny mebel na lata.

___ Dostępne systemy do modułowych szaf przesuwnych

Wszystkie systemy przesuwne do modułowych szaf Komandor Smart zaprojektowane i wyprodukowane zostały w Polsce, w naszym Zakładzie w Radomiu, dlatego jesteśmy pewni ich najwyższej jakości i niezawodności.  W szafach przesuwnych Komandor Smart masz do wyboru profile o różnych kształtach i kolorach. Możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Ci pod względem wizualnym i kolorem pasuje do wnętrza.

Stwórz wygodną przestrzeń dla swoich rzeczy.

Zamów modułową szafę Smart

Komandor Smart jest marką własną koncernu Komandor, która oferuje oryginalne, modułowe szafy i garderoby Komandor na wymiar, z wykorzystaniem sprawdzonych i gotowych modułów wnętrz, korpusów i frontów. Odpowiednio zaprojektowane moduły są gwarancją funkcjonalności, a systemy marki Komandor gwarancją wysokiej jakości mebla.

 

Dane kontaktowe

Komandor Smart
ul. Potkanowska 50
26-600 Radom
e-mail: smart@komandor.pl

Copyright © 2023 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux