Więcej o produkcie Komandor Smart

Możemy dowolnie konfigurować produkt Komandor Smart pod względem gabarytów i wyglądu, a sposób montażu pozostaje zawsze taki sam.

W Komandor Smart masz możliwość parametryzacji mebla, z dokłądnością do 1 mm, zarówno pod względem szerokości, wysokości jak i głębokości. Gotowa biblioteka rozwiązań pozwala tworzyć nieskończenie wiele różnych projektów. Od szaf z drzwiami przesuwnymi po uchylne, narożne, czy garderoby w kształcie U. Dodatkowo, oprócz gotowych i sprawdzonych konstrukcji korpusów, Komandor Smart proponuje ponad 180 przetestowanych rozwiązań wnętrza mebla, które są w stanie zaspokoić oczekiwania rynku w ponad 90%. Poprzez dobrze oprogramowany produkt, każdy stworzony mebel generowany jest w sposób poprawny konstrukcyjnie wraz z pełną dokumentacją projektową, prawną oraz instrukcją montażu. Komandor Smart to standaryzacja rozwiązań meblowych, dzięki której korpusy i wnętrza są łatwe w montażu oraz nie wymagają doświadczonych ekip monterskich, a sposób montażu zawsze pozostaje taki sam, niezależnie od użytych rozwiązań.

Komandor Smart jest marką własną koncernu Komandor, która oferuje oryginalne, modułowe szafy i garderoby Komandor na wymiar, z wykorzystaniem sprawdzonych i gotowych modułów wnętrz, korpusów i frontów. Odpowiednio zaprojektowane moduły są gwarancją funkcjonalności, a systemy marki Komandor gwarancją wysokiej jakości mebla.

 

Dane kontaktowe

Komandor Smart
ul. Potkanowska 50
26-600 Radom
e-mail: smart@komandor.pl

Copyright © 2023 KOMANDOR Wszelkie prawa zastrzeżone

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux